Resultat – Salas Skolmästerskap i Orientering 2013

2013-05-22
F4 (15/15) Tid Efter
1. Elsa Kärnsund Valla 7:49
  1:01 (1:01) 0:41 (1:42) 0:28 (2:10) 0:57 (3:07) 1:07 (4:14) 0:43 (4:57) 0:25 (5:22)
  0:28 (5:50) 0:39 (6:29) 0:40 (7:09) 0:31 (7:40) 0:09 (7:49)
2. Tuva Stidelius Valla 8:12 +0:23
  1:18 (1:18) 0:47 (2:05) 0:29 (2:34) 0:56 (3:30) 1:07 (4:37) 0:44 (5:21) 0:26 (5:47)
  0:23 (6:10) 0:42 (6:52) 0:40 (7:32) 0:31 (8:03) 0:09 (8:12)
3. Tindra Bedoire Valla 8:44 +0:55
  0:43 (0:43) 0:39 (1:22) 0:32 (1:54) 1:51 (3:45) 1:14 (4:59) 0:42 (5:41) 0:39 (6:20)
  0:19 (6:39) 0:38 (7:17) 0:39 (7:56) 0:42 (8:38) 0:06 (8:44)
4. Jennifer Keränen Lärkan 10:24 +2:35
  1:05 (1:05) 1:49 (2:54) 0:33 (3:27) 1:48 (5:15) 1:17 (6:32) 0:50 (7:22) 0:28 (7:50)
  0:28 (8:18) 0:37 (8:55) 0:34 (9:29) 0:39 (10:08) 0:16 (10:24)
5. Amanda Larsson Carlsson Valla 10:49 +3:00
  1:20 (1:20) 0:57 (2:17) 0:30 (2:47) 2:04 (4:51) 0:49 (5:40) 2:02 (7:42) 0:22 (8:04)
  0:28 (8:32) 0:41 (9:13) 0:40 (9:53) 0:34 (10:27) 0:22 (10:49)
6. Jasmin Räsienen Åkra 13:03 +5:14
  1:03 (1:03) 0:52 (1:55) 0:39 (2:34) 1:29 (4:03) 0:54 (4:57) 1:17 (6:14) 0:22 (6:36)
  0:33 (7:09) 3:02 (10:11) 1:16 (11:27) 1:13 (12:40) 0:23 (13:03)
7. Bahar Vakili Åkra 15:47 +7:58
  1:17 (1:17) 0:47 (2:04) 0:32 (2:36) 1:51 (4:27) 1:21 (5:48) 0:48 (6:36) 0:26 (7:02)
  0:32 (7:34) 0:37 (8:11) 1:14 (9:25) 6:00 (15:25) 0:22 (15:47)
8. Tindra Holmudd Åkra 15:57 +8:08
  1:28 (1:28) 0:59 (2:27) 0:42 (3:09) 1:42 (4:51) 1:04 (5:55) 1:56 (7:51) 0:30 (8:21)
  0:36 (8:57) 1:01 (9:58) 1:55 (11:53) 3:44 (15:37) 0:20 (15:57)
9. Berfin Bali Åkra 17:31 +9:42
  2:06 (2:06) 1:44 (3:50) 0:40 (4:30) 1:49 (6:19) 1:05 (7:24) 1:54 (9:18) 0:26 (9:44)
  0:43 (10:27) 1:01 (11:28) 1:54 (13:22) 3:38 (17:00) 0:31 (17:31)
10. Thea Lindgren Ransta 1:04:25 +56:36
  0:43 (0:43) 1:03 (1:46) 0:41 (2:27) 1:25 (3:52) 0:52 (4:44) 2:07 (6:51) 52:48 (59:39)
  0:43 (1:00:22) 1:13 (1:01:35) 1:01 (1:02:36) 1:32 (1:04:08) 0:17 (1:04:25)
  Anwar Mohammedy Åkra Felst.
  1:17 (1:17) 0:52 (2:09) 0:37 (2:46) - (-) - (-) - (4:30) 4:46 (9:16)
  0:30 (9:46) 0:38 (10:24) 1:13 (11:37) 6:00 (17:37) 0:25 (18:02)
  Astrid König Valla Felst.
  1:05 (1:05) 0:36 (1:41) 0:40 (2:21) 2:08 (4:29) 0:30 (4:59) - (-) - (-)
  - (9:05) 0:38 (9:43) 1:01 (10:44) 0:40 (11:24) 0:19 (11:43)
  Mujgan Omar Poor Åkra Felst.
  1:38 (1:38) 1:09 (2:47) 0:38 (3:25) 2:00 (5:25) 1:25 (6:50) 1:28 (8:18) - (-)
  - (46:42) - (-) - (-) - (51:40) 0:48 (52:28)
  Yrsa Karlström Åkra Felst.
  0:01 (0:01) 0:46 (0:47) 0:30 (1:17) 1:34 (2:51) 9:32 (12:23) 1:32 (13:55) - (-)
  - (52:24) - (-) - (-) - (57:17) 0:28 (57:45)
  Cassandra Thernström Ransta Utg.
  0:45 (0:45) 1:01 (1:46) 0:40 (2:26) 1:25 (3:51) 0:53 (4:44) 2:06 (6:50) - (-)
  - (-) - (-) - (-) - (-) - (-)
P4 (19/19) Tid Efter
1. Vigg Psilander Ransta 8:19
  1:13 (1:13) 0:47 (2:00) 0:30 (2:30) 1:01 (3:31) 0:35 (4:06) 0:56 (5:02) 0:22 (5:24)
  0:33 (5:57) 0:41 (6:38) 0:38 (7:16) 0:46 (8:02) 0:17 (8:19)
2. Loke Rönnholm Ransta 8:22 +0:03
  1:12 (1:12) 0:48 (2:00) 0:28 (2:28) 1:02 (3:30) 0:35 (4:05) 0:56 (5:01) 0:22 (5:23)
  0:32 (5:55) 0:44 (6:39) 0:37 (7:16) 0:46 (8:02) 0:20 (8:22)
3. Victor Andersson Ransta 11:02 +2:43
  0:43 (0:43) 4:00 (4:43) 0:23 (5:06) 1:09 (6:15) 0:35 (6:50) 0:55 (7:45) 0:21 (8:06)
  0:33 (8:39) 0:41 (9:20) 0:38 (9:58) 0:47 (10:45) 0:17 (11:02)
4. Lukas Bäckman Lärkan 11:51 +3:32
  1:16 (1:16) 1:44 (3:00) 0:20 (3:20) 0:45 (4:05) 0:30 (4:35) 4:35 (9:10) 0:15 (9:25)
  0:22 (9:47) 0:33 (10:20) 0:53 (11:13) 0:24 (11:37) 0:14 (11:51)
5. Melvin Abrahamsson Åkra 13:02 +4:43
  1:02 (1:02) 0:51 (1:53) 0:40 (2:33) 1:30 (4:03) 0:54 (4:57) 1:16 (6:13) 0:22 (6:35)
  0:32 (7:07) 3:03 (10:10) 1:17 (11:27) 1:13 (12:40) 0:22 (13:02)
6. Timothy Jansson Lärkan 15:11 +6:52
  1:04 (1:04) 0:54 (1:58) 0:41 (2:39) 1:01 (3:40) 0:45 (4:25) 1:12 (5:37) 0:25 (6:02)
  0:30 (6:32) 6:14 (12:46) 1:13 (13:59) 0:56 (14:55) 0:16 (15:11)
7. Alexander Malm Lärkan 23:48 +15:29
  4:45 (4:45) 1:13 (5:58) 0:34 (6:32) 3:21 (9:53) 3:33 (13:26) 0:43 (14:09) 0:36 (14:45)
  0:50 (15:35) 2:22 (17:57) 0:50 (18:47) 4:40 (23:27) 0:21 (23:48)
8. Tim Blank Lärkan 27:00 +18:41
  0:57 (0:57) 2:07 (3:04) 0:57 (4:01) 0:57 (4:58) 2:37 (7:35) 14:28 (22:03) 2:07 (24:10)
  0:29 (24:39) 0:43 (25:22) 1:02 (26:24) 0:28 (26:52) 0:08 (27:00)
  Anton Rundblad Lärkan Felst.
  0:49 (0:49) 0:37 (1:26) 0:30 (1:56) 2:00 (3:56) 0:35 (4:31) 3:17 (7:48) 0:20 (8:08)
  0:24 (8:32) 0:38 (9:10) - (-) - (10:22) 0:15 (10:37)
  Hampus Hammarbäck Kila Felst.
  0:49 (0:49) 0:38 (1:27) 0:30 (1:57) 1:59 (3:56) 0:33 (4:29) 3:17 (7:46) 0:20 (8:06)
  0:23 (8:29) 0:39 (9:08) - (-) - (10:19) 0:20 (10:39)
  Herman Lindblom Andersson Lärkan Felst.
  1:11 (1:11) 0:57 (2:08) 0:33 (2:41) 1:46 (4:27) 1:09 (5:36) 1:20 (6:56) 2:01 (8:57)
  1:55 (10:52) 1:31 (12:23) - (-) - (14:01) 0:09 (14:10)
  Isak Karlsson Kila Felst.
  0:55 (0:55) 0:46 (1:41) 0:31 (2:12) - (-) - (-) - (3:00) 0:27 (3:27)
  0:32 (3:59) - (-) - (8:35) 1:21 (9:56) 0:15 (10:11)
  Liam Edström Valla Felst.
  0:48 (0:48) 0:36 (1:24) 0:26 (1:50) - (-) - (-) - (2:37) 0:18 (2:55)
  0:19 (3:14) 0:28 (3:42) 0:36 (4:18) 0:30 (4:48) 0:17 (5:05)
  Ludvig Eriksson Åkra Felst.
  1:41 (1:41) 1:27 (3:08) 0:31 (3:39) 1:30 (5:09) 4:09 (9:18) 27:27 (36:45) - (-)
  - (-) - (-) - (40:45) 0:56 (41:41) 0:18 (41:59)
  Tony-Mike Ndikumana Åkra Felst.
  3:10 (3:10) 1:02 (4:12) 0:36 (4:48) 1:36 (6:24) 0:58 (7:22) 1:52 (9:14) 1:28 (10:42)
  0:59 (11:41) 2:38 (14:19) - (-) - (15:56) 0:09 (16:05)
  Viktor Karlsson Kila Felst.
  0:58 (0:58) 0:51 (1:49) 0:41 (2:30) 1:03 (3:33) 1:26 (4:59) - (-) - (-)
  - (18:53) 0:29 (19:22) 0:36 (19:58) 0:33 (20:31) 0:17 (20:48)
  William Harrysson Åkra Felst.
  1:27 (1:27) 1:14 (2:41) 0:25 (3:06) 1:02 (4:08) 0:56 (5:04) - (-) - (16:03)
  0:32 (16:35) 0:39 (17:14) 1:01 (18:15) - (-) - (20:05)
  Alex Lövström Kila Ej start
  Ivar Sandberg Möklinta Ej start
F5 (30/30) Tid Efter
1. Ellen Kjellin Ransta 10:28
  1:04 (1:04) 0:50 (1:54) 0:27 (2:21) 1:09 (3:30) 0:49 (4:19) 1:09 (5:28) 1:01 (6:29)
  1:24 (7:53) 1:40 (9:33) 0:38 (10:11) 0:17 (10:28)
2. Norea Sandlin Kila 10:46 +0:18
  1:04 (1:04) 0:59 (2:03) 0:34 (2:37) 1:14 (3:51) 0:34 (4:25) 1:23 (5:48) 1:10 (6:58)
  1:25 (8:23) 1:23 (9:46) 0:51 (10:37) 0:09 (10:46)
3. Filippa Sandlin Kila 10:51 +0:23
  0:49 (0:49) 0:51 (1:40) 0:31 (2:11) 1:19 (3:30) 0:40 (4:10) 1:15 (5:25) 1:10 (6:35)
  1:37 (8:12) 1:42 (9:54) 0:41 (10:35) 0:16 (10:51)
4. Tilde Pettersson Ransta 11:16 +0:48
  1:06 (1:06) 0:37 (1:43) 0:29 (2:12) 1:00 (3:12) 0:52 (4:04) 1:03 (5:07) 1:04 (6:11)
  1:37 (7:48) 2:40 (10:28) 0:30 (10:58) 0:18 (11:16)
5. Emma Melinder Ransta 11:17 +0:49
  1:08 (1:08) 0:36 (1:44) 0:31 (2:15) 1:01 (3:16) 0:50 (4:06) 1:07 (5:13) 1:05 (6:18)
  1:31 (7:49) 2:40 (10:29) 0:32 (11:01) 0:16 (11:17)
6. Karolin Ålind Ransta 11:18 +0:50
  1:11 (1:11) 0:34 (1:45) 0:30 (2:15) 1:01 (3:16) 0:53 (4:09) 1:00 (5:09) 1:09 (6:18)
  1:36 (7:54) 2:36 (10:30) 0:30 (11:00) 0:18 (11:18)
7. Felicia Sillén Varmsätra 15:03 +4:35
  1:33 (1:33) 0:53 (2:26) 0:35 (3:01) 1:18 (4:19) 0:59 (5:18) 1:21 (6:39) 0:56 (7:35)
  4:20 (11:55) 2:07 (14:02) 0:51 (14:53) 0:10 (15:03)
8. Julia Sjöberg Valla 15:13 +4:45
  1:17 (1:17) 1:15 (2:32) 0:40 (3:12) 1:44 (4:56) 1:06 (6:02) 1:27 (7:29) 1:16 (8:45)
  3:44 (12:29) 1:43 (14:12) 0:41 (14:53) 0:20 (15:13)
9. Tuva Fernström Valla 15:38 +5:10
  1:30 (1:30) 1:18 (2:48) 0:47 (3:35) 1:34 (5:09) 1:02 (6:11) 1:42 (7:53) 1:04 (8:57)
  3:37 (12:34) 1:46 (14:20) 0:59 (15:19) 0:19 (15:38)
10. Moa Hanold Ängshagen 16:17 +5:49
  0:49 (0:49) 0:55 (1:44) 0:28 (2:12) 1:17 (3:29) 1:10 (4:39) 1:27 (6:06) 0:56 (7:02)
  1:55 (8:57) 6:09 (15:06) 0:53 (15:59) 0:18 (16:17)
11. Selma Sörman Ängshagen 16:18 +5:50
  0:50 (0:50) 0:54 (1:44) 0:34 (2:18) 1:17 (3:35) 1:05 (4:40) 1:28 (6:08) 1:01 (7:09)
  1:49 (8:58) 6:12 (15:10) 0:49 (15:59) 0:19 (16:18)
12. Emilia Enstedt Valla 17:50 +7:22
  1:52 (1:52) 1:05 (2:57) 0:32 (3:29) 1:20 (4:49) 0:42 (5:31) 2:38 (8:09) 2:07 (10:16)
  3:13 (13:29) 3:22 (16:51) 0:39 (17:30) 0:20 (17:50)
13. Ida Cedervång Ransta 18:16 +7:48
  1:44 (1:44) 1:12 (2:56) 0:34 (3:30) 1:47 (5:17) 1:26 (6:43) 1:31 (8:14) 1:56 (10:10)
  1:50 (12:00) 5:15 (17:15) 0:41 (17:56) 0:20 (18:16)
14. Frida Snellman Åkra 19:35 +9:07
  1:18 (1:18) 1:09 (2:27) 0:37 (3:04) 1:49 (4:53) 1:22 (6:15) 1:46 (8:01) 3:28 (11:29)
  2:33 (14:02) 4:42 (18:44) 0:33 (19:17) 0:18 (19:35)
15. Ida Lindblom Valla 21:53 +11:25
  1:09 (1:09) 0:49 (1:58) 0:30 (2:28) 0:58 (3:26) 2:16 (5:42) 6:39 (12:21) 1:36 (13:57)
  2:06 (16:03) 4:50 (20:53) 0:43 (21:36) 0:17 (21:53)
16. Emma Johansson Varmsätra 28:16 +17:48
  1:27 (1:27) 0:56 (2:23) 0:33 (2:56) 1:23 (4:19) 2:57 (7:16) 5:50 (13:06) 1:45 (14:51)
  9:55 (24:46) 2:23 (27:09) 0:58 (28:07) 0:09 (28:16)
17. Sandra Källgren Varmsätra 29:10 +18:42
  1:29 (1:29) 0:58 (2:27) 0:28 (2:55) 1:27 (4:22) 2:57 (7:19) 5:49 (13:08) 1:56 (15:04)
  9:41 (24:45) 2:23 (27:08) 1:32 (28:40) 0:30 (29:10)
18. Lovisa Myrberg Varmsätra 29:12 +18:44
  1:25 (1:25) 0:57 (2:22) 0:32 (2:54) 1:28 (4:22) 2:54 (7:16) 5:48 (13:04) 1:48 (14:52)
  9:57 (24:49) 2:21 (27:10) 1:34 (28:44) 0:28 (29:12)
19. Sofia Saxlund Valla 32:48 +22:20
  3:26 (3:26) 1:58 (5:24) 1:14 (6:38) 2:22 (9:00) 3:54 (12:54) 8:07 (21:01) 3:57 (24:58)
  3:26 (28:24) 3:22 (31:46) 0:41 (32:27) 0:21 (32:48)
20. Tora Bersan Valla 39:17 +28:49
  9:51 (9:51) 2:06 (11:57) 1:08 (13:05) 2:26 (15:31) 3:47 (19:18) 8:12 (27:30) 4:13 (31:43)
  3:12 (34:55) 3:16 (38:11) 0:46 (38:57) 0:20 (39:17)
  Linnéa Eriksson Åkra Felst.
  1:01 (1:01) 0:44 (1:45) 0:37 (2:22) 1:10 (3:32) 2:43 (6:15) 1:28 (7:43) 2:37 (10:20)
  4:33 (14:53) - (-) - (-) - (43:50)
  Mame Sabally Valla Felst.
  1:11 (1:11) 0:44 (1:55) 0:25 (2:20) 9:24 (11:44) 1:24 (13:08) 2:08 (15:16) - (-)
  - (17:47) 7:07 (24:54) 1:40 (26:34) 0:29 (27:03)
  Ronja Andersson Valla Felst.
  1:16 (1:16) 1:14 (2:30) 0:29 (2:59) 1:50 (4:49) - (-) - (7:22) 1:13 (8:35)
  3:44 (12:19) 1:48 (14:07) 0:35 (14:42) 0:15 (14:57)
  Stina Sohlberg Lärkan Felst.
  2:13 (2:13) 2:02 (4:15) 0:27 (4:42) - (-) - (-) - (16:30) 1:15 (17:45)
  3:54 (21:39) 2:20 (23:59) 0:47 (24:46) 0:17 (25:03)
  Varja Kaarsberg Ransta Felst.
  0:44 (0:44) 0:44 (1:28) 0:34 (2:02) - (-) - (-) - (-) - (-)
  - (3:40) - (-) - (7:23) 0:19 (7:42)
  Agnes Löfgren Valla Ej start
  Anny Dannerby Kila Ej start
  Frida Hallgren Varmsätra Ej start
  Klara Bengtsson Varmsätra Ej start
  Nellie Wiberg Ängshagen Ej start
P5 (32/32) Tid Efter
1. Jonas Eriksson Ransta 11:35
  0:49 (0:49) 0:44 (1:33) 0:24 (1:57) 0:55 (2:52) 0:37 (3:29) 1:00 (4:29) 1:11 (5:40)
  3:27 (9:07) 1:32 (10:39) 0:36 (11:15) 0:20 (11:35)
2. Elias Nimerius Varmsätra 14:01 +2:26
  0:58 (0:58) 0:41 (1:39) 0:42 (2:21) 1:22 (3:43) 1:00 (4:43) 1:17 (6:00) 2:49 (8:49)
  1:38 (10:27) 2:08 (12:35) 1:07 (13:42) 0:19 (14:01)
3. Gustav Liljefors Ransta 14:09 +2:34
  1:11 (1:11) 0:44 (1:55) 0:24 (2:19) 1:33 (3:52) 1:31 (5:23) 1:39 (7:02) 1:44 (8:46)
  1:05 (9:51) 2:05 (11:56) 1:59 (13:55) 0:14 (14:09)
4. Lucas Wadsten Ransta 16:54 +5:19
  1:01 (1:01) 1:51 (2:52) 0:24 (3:16) 4:05 (7:21) 1:34 (8:55) 1:12 (10:07) 1:03 (11:10)
  3:31 (14:41) 1:32 (16:13) 0:33 (16:46) 0:08 (16:54)
5. Billy Isaksson Varmsätra 16:58 +5:23
  0:58 (0:58) 0:55 (1:53) 0:33 (2:26) 2:24 (4:50) 2:47 (7:37) 1:43 (9:20) 1:18 (10:38)
  2:56 (13:34) 2:15 (15:49) 0:45 (16:34) 0:24 (16:58)
6. Samuel Lindqvist Ängshagen 17:17 +5:42
  1:03 (1:03) 0:50 (1:53) 0:33 (2:26) 1:25 (3:51) 1:12 (5:03) 1:32 (6:35) 5:11 (11:46)
  1:05 (12:51) 2:04 (14:55) 2:04 (16:59) 0:18 (17:17)
7. Lukas Eriksson Åkra 17:31 +5:56
  1:01 (1:01) 0:58 (1:59) 0:38 (2:37) 1:46 (4:23) 1:05 (5:28) 1:47 (7:15) 2:41 (9:56)
  3:19 (13:15) 2:21 (15:36) 1:40 (17:16) 0:15 (17:31)
8. Oscar Lennartsson Ängshagen 17:48 +6:13
  0:53 (0:53) 0:53 (1:46) 0:31 (2:17) 2:00 (4:17) 3:17 (7:34) 1:19 (8:53) 3:41 (12:34)
  2:20 (14:54) 1:58 (16:52) 0:45 (17:37) 0:11 (17:48)
9. Anton Block Valla 18:47 +7:12
  0:40 (0:40) 0:48 (1:28) 0:34 (2:02) 1:04 (3:06) 7:39 (10:45) 1:06 (11:51) 0:32 (12:23)
  4:26 (16:49) 1:18 (18:07) 0:33 (18:40) 0:07 (18:47)
10. John Rönnback Åkra 20:22 +8:47
  1:10 (1:10) 0:48 (1:58) 0:29 (2:27) 1:36 (4:03) 0:45 (4:48) 1:53 (6:41) 2:02 (8:43)
  2:23 (11:06) 7:45 (18:51) 1:11 (20:02) 0:20 (20:22)
11. Rasmus Bergman Ängshagen 21:37 +10:02
  1:21 (1:21) 1:15 (2:36) 0:44 (3:20) 2:30 (5:50) 0:56 (6:46) 1:58 (8:44) 5:13 (13:57)
  2:43 (16:40) 2:17 (18:57) 2:21 (21:18) 0:19 (21:37)
12. Isak Lennstrand Ransta 31:34 +19:59
  2:00 (2:00) 1:15 (3:15) 0:53 (4:08) 1:55 (6:03) 1:06 (7:09) 2:53 (10:02) 5:23 (15:25)
  2:12 (17:37) 12:12 (29:49) 1:24 (31:13) 0:21 (31:34)
13. Yosef Hassan Åkra 34:51 +23:16
  2:15 (2:15) 1:17 (3:32) 0:43 (4:15) 1:40 (5:55) 14:39 (20:34) 3:02 (23:36) 5:21 (28:57)
  2:31 (31:28) 2:01 (33:29) 1:03 (34:32) 0:19 (34:51)
14. Edin Geerhold Åkra 35:03 +23:28
  1:34 (1:34) 1:14 (2:48) 0:46 (3:34) 1:49 (5:23) 2:51 (8:14) 2:09 (10:23) 1:46 (12:09)
  2:18 (14:27) 19:04 (33:31) 1:14 (34:45) 0:18 (35:03)
15. Noel Krödel Ransta 35:18 +23:43
  2:22 (2:22) 1:11 (3:33) 0:46 (4:19) 1:50 (6:09) 2:52 (9:01) 2:07 (11:08) 1:38 (12:46)
  2:23 (15:09) 18:22 (33:31) 1:36 (35:07) 0:11 (35:18)
16. Zana Mohammedy Åkra 41:43 +30:08
  2:21 (2:21) 0:54 (3:15) 0:43 (3:58) 1:16 (5:14) 22:33 (27:47) 3:01 (30:48) 5:19 (36:07)
  2:25 (38:32) 1:58 (40:30) 1:03 (41:33) 0:10 (41:43)
  August Carlsson Varmsätra Felst.
  0:47 (0:47) 0:43 (1:30) 0:27 (1:57) 1:01 (2:58) 0:50 (3:48) 0:59 (4:47) 1:28 (6:15)
  5:53 (12:08) - (-) - (20:35) 0:22 (20:57)
  Axel Olsson Valla Felst.
  2:04 (2:04) 1:29 (3:33) 0:51 (4:24) 2:36 (7:00) 1:16 (8:16) 2:37 (10:53) 2:27 (13:20)
  - (-) - (31:15) 1:54 (33:09) 0:15 (33:24)
  Emil Jansson Åkra Felst.
  1:00 (1:00) 0:49 (1:49) 0:41 (2:30) 1:17 (3:47) 22:34 (26:21) 3:07 (29:28) 5:12 (34:40)
  2:31 (37:11) 1:50 (39:01) - (-) - (40:15)
  Gabriel Lennartsson Ängshagen Felst.
  0:49 (0:49) 0:37 (1:26) 0:25 (1:51) 0:50 (2:41) 0:32 (3:13) 1:16 (4:29) - (-)
  - (6:16) 1:18 (7:34) 0:42 (8:16) 0:14 (8:30)
  Isak Dahlström Valla Felst.
  0:24 (0:24) 1:29 (1:53) 0:52 (2:45) 2:33 (5:18) 1:21 (6:39) 2:33 (9:12) 2:21 (11:33)
  - (-) - (29:35) 1:53 (31:28) 0:17 (31:45)
  Kajvan Salamiazar Lärkan Felst.
  1:08 (1:08) 0:57 (2:05) 0:31 (2:36) 1:22 (3:58) 0:55 (4:53) 2:13 (7:06) 1:51 (8:57)
  - (-) - (-) - (44:08) 0:12 (44:20)
  Leo Strand Valla Felst.
  1:03 (1:03) 0:56 (1:59) 0:33 (2:32) 1:22 (3:54) 0:55 (4:49) 2:18 (7:07) 2:03 (9:10)
  - (-) - (-) - (44:07) 0:18 (44:25)
  Leon Andersson Varmsätra Felst.
  0:47 (0:47) 0:39 (1:26) 0:27 (1:53) 1:02 (2:55) 0:50 (3:45) 0:58 (4:43) 1:32 (6:15)
  5:49 (12:04) - (-) - (20:31) 0:23 (20:54)
  Lukas Lilja Kila Felst.
  1:01 (1:01) 0:44 (1:45) 0:30 (2:15) 2:14 (4:29) 0:36 (5:05) 1:55 (7:00) - (-)
  - (8:44) 1:54 (10:38) 0:34 (11:12) 0:18 (11:30)
  Max Norgren Varmsätra Felst.
  1:38 (1:38) 0:59 (2:37) 0:36 (3:13) - (-) - (-) - (20:19) 0:54 (21:13)
  4:10 (25:23) 2:13 (27:36) 0:52 (28:28) 0:26 (28:54)
  Oscar Eriksson Ransta Felst.
  1:29 (1:29) 0:40 (2:09) 0:23 (2:32) 0:49 (3:21) 0:34 (3:55) 1:41 (5:36) - (-)
  - (6:54) 1:34 (8:28) 0:45 (9:13) 0:15 (9:28)
  Samuel Amundsen Lärkan Felst.
  1:26 (1:26) 7:24 (8:50) 1:27 (10:17) - (-) - (-) - (19:30) - (-)
  - (-) - (-) - (-) - (31:57)
  Albin Lööv Ängshagen Ej start
  Linus Dunwinge Varmsätra Ej start
  Marcus Eklund Lärkan Ej start
  Sebastian Nyberg Ransta Ej start
F6 (40/40) Tid Efter
1. Katja Dalén Åkra 15:53
  0:42 (0:42) 0:44 (1:26) 0:34 (2:00) 1:42 (3:42) 0:48 (4:30) 2:55 (7:25) 0:46 (8:11)
  0:50 (9:01) 0:45 (9:46) 0:34 (10:20) 1:35 (11:55) 1:42 (13:37) 1:29 (15:06) 0:38 (15:44)
  0:09 (15:53)
2. Elsa Rosén Ängshagen 17:09 +1:16
  0:56 (0:56) 0:53 (1:49) 0:34 (2:23) 2:08 (4:31) 0:53 (5:24) 1:41 (7:05) 0:58 (8:03)
  0:58 (9:01) 0:46 (9:47) 0:29 (10:16) 1:52 (12:08) 2:08 (14:16) 1:40 (15:56) 0:55 (16:51)
  0:18 (17:09)
3. Vendela Norman Kila 19:00 +3:07
  1:05 (1:05) 0:53 (1:58) 0:28 (2:26) 2:19 (4:45) 0:54 (5:39) 2:37 (8:16) 0:44 (9:00)
  0:52 (9:52) 0:43 (10:35) 1:57 (12:32) 1:52 (14:24) 1:31 (15:55) 1:45 (17:40) 1:09 (18:49)
  0:11 (19:00)
4. Jennie Eriksson Valla 20:15 +4:22
  1:15 (1:15) 2:04 (3:19) 0:27 (3:46) 2:23 (6:09) 0:57 (7:06) 2:04 (9:10) 1:19 (10:29)
  1:19 (11:48) 0:50 (12:38) 1:16 (13:54) 1:51 (15:45) 1:30 (17:15) 1:49 (19:04) 1:01 (20:05)
  0:10 (20:15)
5. Amanda Lindgren Ransta 21:59 +6:06
  0:44 (0:44) 0:36 (1:20) 0:37 (1:57) 1:34 (3:31) 3:40 (7:11) 5:24 (12:35) 0:39 (13:14)
  1:06 (14:20) 0:41 (15:01) 0:38 (15:39) 2:02 (17:41) 1:50 (19:31) 1:34 (21:05) 0:38 (21:43)
  0:16 (21:59)
6. Linnéa von Knorring Åkra 22:15 +6:22
  1:33 (1:33) 0:57 (2:30) 0:26 (2:56) 2:40 (5:36) 1:05 (6:41) 2:33 (9:14) 0:40 (9:54)
  1:16 (11:10) 0:50 (12:00) 0:45 (12:45) 4:42 (17:27) 1:23 (18:50) 1:56 (20:46) 1:10 (21:56)
  0:19 (22:15)
7. Nora Landén Valla 22:58 +7:05
  0:56 (0:56) 0:45 (1:41) 0:25 (2:06) 8:57 (11:03) 0:46 (11:49) 2:03 (13:52) 1:05 (14:57)
  1:05 (16:02) 0:43 (16:45) 0:55 (17:40) 1:13 (18:53) 1:45 (20:38) 1:30 (22:08) 0:40 (22:48)
  0:10 (22:58)
8. Maja Holmér Åkra 26:16 +10:23
  0:44 (0:44) 0:41 (1:25) 0:25 (1:50) 1:44 (3:34) 1:46 (5:20) 2:50 (8:10) 0:42 (8:52)
  0:58 (9:50) 0:39 (10:29) 0:40 (11:09) 5:32 (16:41) 6:56 (23:37) 1:55 (25:32) 0:29 (26:01)
  0:15 (26:16)
9. Cornelia Norman Kila 28:06 +12:13
  0:48 (0:48) 0:45 (1:33) 0:27 (2:00) 4:20 (6:20) 4:42 (11:02) 6:23 (17:25) 0:39 (18:04)
  0:54 (18:58) 0:43 (19:41) 1:54 (21:35) 1:53 (23:28) 1:35 (25:03) 1:41 (26:44) 1:07 (27:51)
  0:15 (28:06)
10. Veronica Plog Ängshagen 32:51 +16:58
  1:00 (1:00) 0:52 (1:52) 0:36 (2:28) 2:45 (5:13) 1:07 (6:20) 2:58 (9:18) 0:39 (9:57)
  1:05 (11:02) 0:46 (11:48) 11:03 (22:51) 2:52 (25:43) 3:10 (28:53) 2:32 (31:25) 1:06 (32:31)
  0:20 (32:51)
11. Alma Lunden Pliscovaz Ängshagen 32:53 +17:00
  1:59 (1:59) 1:36 (3:35) 0:46 (4:21) 4:09 (8:30) 1:24 (9:54) 3:03 (12:57) 1:28 (14:25)
  2:13 (16:38) 1:17 (17:55) 1:35 (19:30) 6:46 (26:16) 2:43 (28:59) 2:30 (31:29) 1:06 (32:35)
  0:18 (32:53)
12. Alma Blom Ransta 33:52 +17:59
  1:02 (1:02) 0:45 (1:47) 0:28 (2:15) 4:24 (6:39) 1:02 (7:41) 3:52 (11:33) 0:34 (12:07)
  1:07 (13:14) 0:40 (13:54) 3:04 (16:58) 6:04 (23:02) 7:07 (30:09) 2:24 (32:33) 0:59 (33:32)
  0:20 (33:52)
13. Emma Sävström Valla 33:56 +18:03
  1:34 (1:34) 1:02 (2:36) 0:38 (3:14) 4:11 (7:25) 2:35 (10:00) 2:41 (12:41) 1:36 (14:17)
  1:36 (15:53) 1:27 (17:20) 1:45 (19:05) 6:26 (25:31) 3:32 (29:03) 2:50 (31:53) 1:43 (33:36)
  0:20 (33:56)
14. Kani Haddad Åkra 34:03 +18:10
  0:54 (0:54) 1:05 (1:59) 0:29 (2:28) 3:49 (6:17) 2:14 (8:31) 2:23 (10:54) 1:11 (12:05)
  1:29 (13:34) 1:28 (15:02) 2:45 (17:47) 4:54 (22:41) 7:13 (29:54) 2:16 (32:10) 1:31 (33:41)
  0:22 (34:03)
15. Alma Falk Varmsätra 35:34 +19:41
  1:38 (1:38) 1:27 (3:05) 0:51 (3:56) 4:44 (8:40) 6:40 (15:20) 4:11 (19:31) 1:10 (20:41)
  1:34 (22:15) 1:18 (23:33) 1:44 (25:17) 3:52 (29:09) 2:07 (31:16) 2:21 (33:37) 1:21 (34:58)
  0:36 (35:34)
15. Frida Larsson Varmsätra 35:34 +19:41
  0:49 (0:49) 1:09 (1:58) 0:32 (2:30) 9:07 (11:37) 2:27 (14:04) 4:39 (18:43) 1:00 (19:43)
  1:03 (20:46) 0:47 (21:33) 0:54 (22:27) 3:10 (25:37) 6:16 (31:53) 2:41 (34:34) 0:48 (35:22)
  0:12 (35:34)
17. Elsa Andersson Ward Varmsätra 35:38 +19:45
  1:44 (1:44) 1:21 (3:05) 0:55 (4:00) 4:39 (8:39) 6:50 (15:29) 4:21 (19:50) 0:59 (20:49)
  1:33 (22:22) 1:16 (23:38) 1:32 (25:10) 3:59 (29:09) 2:11 (31:20) 2:24 (33:44) 1:21 (35:05)
  0:33 (35:38)
18. Hannah Ragnarsson Varmsätra 35:40 +19:47
  1:41 (1:41) 1:24 (3:05) 0:51 (3:56) 4:43 (8:39) 6:44 (15:23) 4:14 (19:37) 0:58 (20:35)
  1:35 (22:10) 1:21 (23:31) 1:26 (24:57) 4:16 (29:13) 2:04 (31:17) 2:27 (33:44) 1:12 (34:56)
  0:44 (35:40)
19. Linn Isaksson Varmsätra 35:42 +19:49
  0:52 (0:52) 1:06 (1:58) 0:36 (2:34) 9:06 (11:40) 2:22 (14:02) 4:40 (18:42) 0:48 (19:30)
  1:19 (20:49) 0:47 (21:36) 0:50 (22:26) 3:09 (25:35) 6:16 (31:51) 2:41 (34:32) 0:50 (35:22)
  0:20 (35:42)
20. Ida Eriksson Varmsätra 35:50 +19:57
  1:46 (1:46) 1:26 (3:12) 0:55 (4:07) 4:28 (8:35) 6:55 (15:30) 4:14 (19:44) 1:05 (20:49)
  1:35 (22:24) 1:22 (23:46) 1:24 (25:10) 4:14 (29:24) 1:52 (31:16) 2:30 (33:46) 1:21 (35:07)
  0:43 (35:50)
21. Frida Johansson Ängshagen 36:53 +21:00
  1:30 (1:30) 1:14 (2:44) 0:47 (3:31) 5:39 (9:10) 2:12 (11:22) 2:23 (13:45) 1:10 (14:55)
  1:31 (16:26) 1:28 (17:54) 2:44 (20:38) 5:02 (25:40) 7:21 (33:01) 2:34 (35:35) 1:09 (36:44)
  0:09 (36:53)
22. Melisa Yüksel Valla 37:28 +21:35
  1:27 (1:27) 1:17 (2:44) 0:54 (3:38) 5:22 (9:00) 5:35 (14:35) 2:39 (17:14) 1:42 (18:56)
  1:33 (20:29) 1:26 (21:55) 1:40 (23:35) 6:25 (30:00) 3:39 (33:39) 2:40 (36:19) 0:50 (37:09)
  0:19 (37:28)
23. Isabel Vivas Åkra 42:26 +26:33
  0:44 (0:44) 0:45 (1:29) 0:30 (1:59) 3:27 (5:26) 3:50 (9:16) 4:58 (14:14) 0:40 (14:54)
  1:09 (16:03) 0:39 (16:42) 8:05 (24:47) 2:00 (26:47) 12:36 (39:23) 2:02 (41:25) 0:44 (42:09)
  0:17 (42:26)
24. Lova Westling Valla 44:26 +28:33
  1:00 (1:00) 0:48 (1:48) 0:25 (2:13) 2:22 (4:35) 1:00 (5:35) 10:18 (15:53) 0:39 (16:32)
  0:55 (17:27) 0:36 (18:03) 8:35 (26:38) 1:40 (28:18) 12:33 (40:51) 2:07 (42:58) 1:10 (44:08)
  0:18 (44:26)
25. Ebba Berglind Ängshagen 46:56 +31:03
  1:36 (1:36) 1:00 (2:36) 0:30 (3:06) 5:06 (8:12) 1:20 (9:32) 8:16 (17:48) 0:37 (18:25)
  1:20 (19:45) 0:40 (20:25) 8:08 (28:33) 1:48 (30:21) 13:10 (43:31) 2:06 (45:37) 1:07 (46:44)
  0:12 (46:56)
  Linnéa Waldemarsson Ransta Felst.
  0:46 (0:46) 0:59 (1:45) 0:29 (2:14) 2:02 (4:16) 0:52 (5:08) 2:52 (8:00) 0:36 (8:36)
  0:56 (9:32) 0:33 (10:05) - (-) - (14:53) 1:53 (16:46) 1:43 (18:29) 0:32 (19:01)
  0:15 (19:16)
  Miranda Gershater Valla Felst.
  2:07 (2:07) 1:00 (3:07) 0:42 (3:49) - (-) - (-) - (-) - (-)
  - (-) - (-) - (-) - (-) - (6:35) 3:50 (10:25) 0:51 (11:16)
  0:16 (11:32)
  Nellie Rothman Ängshagen Felst.
  - (-) - (-) - (-) - (-) - (-) - (-) - (-)
  - (-) - (-) - (-) - (-) - (-) - (-) - (16:05)
  1:15 (17:20)
  Rebeca Spårebo Ängshagen Felst.
  3:00 (3:00) 1:22 (4:22) 0:51 (5:13) 3:19 (8:32) 1:47 (10:19) - (-) - (13:51)
  1:49 (15:40) 1:32 (17:12) 1:25 (18:37) - (-) - (22:47) - (-) - (-)
  - (30:38)
  Sofia Lönn Ängshagen Felst.
  - (-) - (2:57) 0:55 (3:52) 3:08 (7:00) 1:52 (8:52) - (-) - (11:58)
  1:51 (13:49) 1:17 (15:06) 12:27 (27:33) 2:51 (30:24) 3:05 (33:29) 2:45 (36:14) 1:09 (37:23)
  0:50 (38:13)
  Tilde Jokobsson Ransta Felst.
  0:47 (0:47) 0:39 (1:26) 0:37 (2:03) 1:49 (3:52) 4:44 (8:36) 2:52 (11:28) 0:44 (12:12)
  0:53 (13:05) 0:33 (13:38) - (-) - (18:24) 1:54 (20:18) 1:46 (22:04) 0:27 (22:31)
  0:18 (22:49)
  Love Dahlgren Varmsätra Utg.
  Felicia Björkbo Silander Ängshagen Ej start
  Jennifer Aho Ransta Ej start
  Josefin Larsson Kila Ej start
  Lana Jaza Åkra Ej start
  Matilda Norlén Ransta Ej start
  Stephanie Johnson Åkra Ej start
  Tuva-Li Iderman Ransta Ej start
  Vilma Eriksson Ransta Ej start
P6 (55/55) Tid Efter
1. John Norrbom Valla 12:04
  0:35 (0:35) 0:38 (1:13) 0:20 (1:33) 1:20 (2:53) 1:20 (4:13) 1:05 (5:18) 0:40 (5:58)
  0:47 (6:45) 0:33 (7:18) 0:29 (7:47) 1:13 (9:00) 0:57 (9:57) 1:26 (11:23) 0:36 (11:59)
  0:05 (12:04)
2. Biryar Pirmosa Valla 15:07 +3:03
  0:42 (0:42) 0:37 (1:19) 0:34 (1:53) 1:32 (3:25) 0:46 (4:11) 2:35 (6:46) 0:31 (7:17)
  0:38 (7:55) 0:42 (8:37) 1:01 (9:38) 1:08 (10:46) 1:54 (12:40) 1:30 (14:10) 0:42 (14:52)
  0:15 (15:07)
3. Marcus Lindberg Valla 17:13 +5:09
  0:44 (0:44) 0:39 (1:23) 0:25 (1:48) 1:40 (3:28) 0:47 (4:15) 2:38 (6:53) 0:43 (7:36)
  1:04 (8:40) 0:55 (9:35) 1:10 (10:45) 2:11 (12:56) 1:31 (14:27) 1:33 (16:00) 0:59 (16:59)
  0:14 (17:13)
4. Simon Ericsson Varmsätra 18:26 +6:22
  1:44 (1:44) 0:48 (2:32) 0:24 (2:56) 3:27 (6:23) 0:52 (7:15) 3:07 (10:22) 0:45 (11:07)
  0:59 (12:06) 0:45 (12:51) 0:39 (13:30) 1:20 (14:50) 1:13 (16:03) 1:33 (17:36) 0:33 (18:09)
  0:17 (18:26)
5. Samuel Vanberg Åkra 18:38 +6:34
  1:16 (1:16) 0:36 (1:52) 0:22 (2:14) 3:45 (5:59) 0:57 (6:56) 3:33 (10:29) 0:29 (10:58)
  1:15 (12:13) 0:34 (12:47) 0:45 (13:32) 1:32 (15:04) 1:13 (16:17) 1:32 (17:49) 0:34 (18:23)
  0:15 (18:38)
6. Alexander Lundvall Ängshagen 18:52 +6:48
  2:13 (2:13) 0:55 (3:08) 0:24 (3:32) 3:29 (7:01) 0:53 (7:54) 3:07 (11:01) 0:43 (11:44)
  1:01 (12:45) 0:40 (13:25) 0:38 (14:03) 1:23 (15:26) 1:12 (16:38) 1:32 (18:10) 0:33 (18:43)
  0:09 (18:52)
7. Emil Söderlund Varmsätra 19:00 +6:56
  2:24 (2:24) 0:51 (3:15) 0:32 (3:47) 3:14 (7:01) 0:53 (7:54) 3:02 (10:56) 0:56 (11:52)
  1:00 (12:52) 0:39 (13:31) 0:40 (14:11) 1:24 (15:35) 1:10 (16:45) 1:35 (18:20) 0:31 (18:51)
  0:09 (19:00)
8. Jacob Norling Valla 19:03 +6:59
  0:54 (0:54) 0:45 (1:39) 0:25 (2:04) 2:08 (4:12) 0:50 (5:02) 2:25 (7:27) 0:34 (8:01)
  0:52 (8:53) 0:45 (9:38) 0:55 (10:33) 4:55 (15:28) 1:26 (16:54) 1:27 (18:21) 0:31 (18:52)
  0:11 (19:03)
8. Marcus Sillén Varmsätra 19:03 +6:59
  2:20 (2:20) 0:51 (3:11) 0:27 (3:38) 3:30 (7:08) 0:53 (8:01) 2:58 (10:59) 0:55 (11:54)
  0:56 (12:50) 0:42 (13:32) 0:42 (14:14) 1:22 (15:36) 1:09 (16:45) 1:35 (18:20) 0:34 (18:54)
  0:09 (19:03)
10. Edvin Månsson Åkra 25:30 +13:26
  0:37 (0:37) 0:37 (1:14) 0:23 (1:37) 1:43 (3:20) 1:07 (4:27) 2:11 (6:38) 2:23 (9:01)
  1:17 (10:18) 0:45 (11:03) 2:51 (13:54) 2:17 (16:11) 1:49 (18:00) 6:38 (24:38) 0:46 (25:24)
  0:06 (25:30)
11. William Bosell Ängshagen 28:19 +16:15
  1:06 (1:06) 0:52 (1:58) 0:38 (2:36) 2:29 (5:05) 1:39 (6:44) 3:48 (10:32) 0:45 (11:17)
  0:51 (12:08) 0:40 (12:48) 1:19 (14:07) 10:36 (24:43) 1:27 (26:10) 1:23 (27:33) 0:37 (28:10)
  0:09 (28:19)
12. Linus Pettersson Kila 29:11 +17:07
  0:45 (0:45) 0:49 (1:34) 7:04 (8:38) 4:32 (13:10) 0:46 (13:56) 1:23 (15:19) 1:09 (16:28)
  0:59 (17:27) 0:51 (18:18) 1:34 (19:52) 1:55 (21:47) 2:03 (23:50) 3:35 (27:25) 1:31 (28:56)
  0:15 (29:11)
13. Adrian Stridh Valla 29:31 +17:27
  0:55 (0:55) 0:49 (1:44) 0:35 (2:19) 4:42 (7:01) 1:20 (8:21) 8:22 (16:43) 0:41 (17:24)
  1:07 (18:31) 0:58 (19:29) 3:39 (23:08) 2:21 (25:29) 1:30 (26:59) 1:40 (28:39) 0:34 (29:13)
  0:18 (29:31)
14. Martin Omar Poor Åkra 29:41 +17:37
  1:16 (1:16) 0:49 (2:05) 0:37 (2:42) 3:29 (6:11) 5:56 (12:07) 4:41 (16:48) 0:39 (17:27)
  0:54 (18:21) 0:49 (19:10) 0:38 (19:48) 5:28 (25:16) 1:45 (27:01) 1:49 (28:50) 0:33 (29:23)
  0:18 (29:41)
15. Artiom Baygara Åkra 29:49 +17:45
  1:40 (1:40) 1:12 (2:52) 0:41 (3:33) 3:12 (6:45) 1:55 (8:40) 2:12 (10:52) 1:23 (12:15)
  1:39 (13:54) 1:10 (15:04) 3:25 (18:29) 3:09 (21:38) 1:34 (23:12) 3:51 (27:03) 2:05 (29:08)
  0:41 (29:49)
16. Sacharias Ahl Ängshagen 30:00 +17:56
  4:58 (4:58) 0:40 (5:38) 0:23 (6:01) 1:42 (7:43) 1:04 (8:47) 2:15 (11:02) 2:18 (13:20)
  1:21 (14:41) 0:46 (15:27) 2:37 (18:04) 2:25 (20:29) 1:55 (22:24) 6:39 (29:03) 0:41 (29:44)
  0:16 (30:00)
17. Joakim Lyckman Åkra 30:48 +18:44
  5:52 (5:52) 0:38 (6:30) 0:23 (6:53) 1:42 (8:35) 1:05 (9:40) 2:12 (11:52) 2:21 (14:13)
  1:20 (15:33) 0:46 (16:19) 2:45 (19:04) 2:19 (21:23) 1:53 (23:16) 6:38 (29:54) 0:40 (30:34)
  0:14 (30:48)
18. Benjamin Verbeek Varmsätra 35:29 +23:25
  0:58 (0:58) 0:50 (1:48) 0:28 (2:16) 1:38 (3:54) 1:23 (5:17) 2:37 (7:54) 0:40 (8:34)
  1:05 (9:39) 0:33 (10:12) 9:23 (19:35) 6:43 (26:18) 6:38 (32:56) 1:54 (34:50) 0:30 (35:20)
  0:09 (35:29)
19. Max Helmin Eriksson Valla 38:09 +26:05
  1:18 (1:18) 0:52 (2:10) 0:34 (2:44) 6:14 (8:58) 4:05 (13:03) 6:33 (19:36) 1:05 (20:41)
  1:23 (22:04) 1:11 (23:15) 4:13 (27:28) 3:24 (30:52) 1:47 (32:39) 3:06 (35:45) 2:05 (37:50)
  0:19 (38:09)
20. Liam Holstensson Åkra 39:48 +27:44
  8:16 (8:16) 0:49 (9:05) 0:40 (9:45) 2:40 (12:25) 3:01 (15:26) 6:43 (22:09) 1:07 (23:16)
  1:19 (24:35) 1:28 (26:03) 3:45 (29:48) 2:52 (32:40) 2:05 (34:45) 3:54 (38:39) 0:49 (39:28)
  0:20 (39:48)
21. Filip Einerstam Varmsätra 40:06 +28:02
  3:24 (3:24) 0:49 (4:13) 0:38 (4:51) 6:14 (11:05) 3:53 (14:58) 6:32 (21:30) 1:17 (22:47)
  1:20 (24:07) 1:33 (25:40) 3:54 (29:34) 3:21 (32:55) 1:47 (34:42) 3:06 (37:48) 2:05 (39:53)
  0:13 (40:06)
22. Hampus Hedlund Ängshagen 40:52 +28:48
  9:21 (9:21) 1:15 (10:36) 1:10 (11:46) 3:17 (15:03) 1:30 (16:33) 6:37 (23:10) 1:12 (24:22)
  1:39 (26:01) 1:21 (27:22) 3:51 (31:13) 2:28 (33:41) 1:55 (35:36) 4:03 (39:39) 0:50 (40:29)
  0:23 (40:52)
23. Elias Gullans Åkra 42:12 +30:08
  10:52 (10:52) 1:14 (12:06) 1:10 (13:16) 3:15 (16:31) 1:32 (18:03) 6:42 (24:45) 1:09 (25:54)
  1:38 (27:32) 1:21 (28:53) 3:55 (32:48) 2:21 (35:09) 2:12 (37:21) 3:44 (41:05) 0:59 (42:04)
  0:08 (42:12)
24. Fredrik Engstrand Valla 44:16 +32:12
  0:53 (0:53) 0:46 (1:39) 0:26 (2:05) 2:15 (4:20) 0:47 (5:07) 6:50 (11:57) 0:39 (12:36)
  0:47 (13:23) 0:44 (14:07) 10:43 (24:50) 1:41 (26:31) 3:04 (29:35) 13:09 (42:44) 1:17 (44:01)
  0:15 (44:16)
25. William Åman Ransta 45:34 +33:30
  1:18 (1:18) 1:12 (2:30) 0:40 (3:10) 13:23 (16:33) 1:49 (18:22) 5:24 (23:46) 1:31 (25:17)
  1:36 (26:53) 1:19 (28:12) 6:13 (34:25) 2:51 (37:16) 5:05 (42:21) 2:20 (44:41) 0:36 (45:17)
  0:17 (45:34)
26. Adam Fahlström Åkra 48:10 +36:06
  0:44 (0:44) 0:58 (1:42) 0:56 (2:38) 17:03 (19:41) 3:02 (22:43) 6:41 (29:24) 1:09 (30:33)
  1:44 (32:17) 1:45 (34:02) 3:23 (37:25) 2:32 (39:57) 2:15 (42:12) 3:59 (46:11) 0:57 (47:08)
  1:02 (48:10)
27. Christopher Barnes Åkra 50:56 +38:52
  4:35 (4:35) 1:03 (5:38) 0:52 (6:30) 17:05 (23:35) 2:57 (26:32) 6:39 (33:11) 1:19 (34:30)
  1:14 (35:44) 1:30 (37:14) 3:45 (40:59) 2:49 (43:48) 1:56 (45:44) 4:04 (49:48) 0:58 (50:46)
  0:10 (50:56)
28. Erik Almström Ransta 51:46 +39:42
  1:36 (1:36) 1:13 (2:49) 0:50 (3:39) 4:03 (7:42) 5:42 (13:24) 4:20 (17:44) 2:38 (20:22)
  2:35 (22:57) 1:48 (24:45) 12:40 (37:25) 3:51 (41:16) 5:50 (47:06) 3:23 (50:29) 1:01 (51:30)
  0:16 (51:46)
29. Carl Turesson Ängshagen 56:29 +44:25
  2:13 (2:13) 1:20 (3:33) 0:59 (4:32) 3:49 (8:21) 1:52 (10:13) 3:11 (13:24) 2:36 (16:00)
  1:51 (17:51) 1:33 (19:24) 1:25 (20:49) 24:29 (45:18) 2:38 (47:56) 6:28 (54:24) 1:21 (55:45)
  0:44 (56:29)
30. William Vallin Valla 57:21 +45:17
  0:52 (0:52) 0:35 (1:27) 0:25 (1:52) 2:22 (4:14) 2:13 (6:27) 5:11 (11:38) 0:40 (12:18)
  0:59 (13:17) 0:37 (13:54) 29:12 (43:06) 1:46 (44:52) 2:20 (47:12) 9:14 (56:26) 0:34 (57:00)
  0:21 (57:21)
31. Martin Källgren Varmsätra 59:23 +47:19
  8:38 (8:38) 1:15 (9:53) 1:00 (10:53) 3:58 (14:51) 5:47 (20:38) 4:18 (24:56) 2:21 (27:17)
  2:41 (29:58) 1:50 (31:48) 13:10 (44:58) 3:52 (48:50) 5:29 (54:19) 3:26 (57:45) 1:15 (59:00)
  0:23 (59:23)
32. Albin Skoglund Varmsätra 59:45 +47:41
  8:44 (8:44) 1:15 (9:59) 0:59 (10:58) 4:15 (15:13) 5:33 (20:46) 4:13 (24:59) 2:38 (27:37)
  2:33 (30:10) 1:51 (32:01) 13:10 (45:11) 3:35 (48:46) 5:37 (54:23) 3:15 (57:38) 1:28 (59:06)
  0:39 (59:45)
33. Oliver Ekblad Åkra 1:00:16 +48:12
  27:05 (27:05) 1:13 (28:18) 0:39 (28:57) 2:44 (31:41) 2:56 (34:37) 6:32 (41:09) 1:32 (42:41)
  1:37 (44:18) 1:40 (45:58) 3:15 (49:13) 3:05 (52:18) 1:50 (54:08) 4:21 (58:29) 1:00 (59:29)
  0:47 (1:00:16)
34. Isac Wallin Valla 1:06:14 +54:10
  1:39 (1:39) 8:47 (10:26) 0:22 (10:48) 2:28 (13:16) 2:11 (15:27) 5:18 (20:45) 0:39 (21:24)
  0:57 (22:21) 0:36 (22:57) 29:12 (52:09) 1:45 (53:54) 2:23 (56:17) 9:19 (1:05:36) 0:29 (1:06:05)
  0:09 (1:06:14)
  August Karlsson Kila Felst.
  0:43 (0:43) 0:33 (1:16) 0:23 (1:39) 2:12 (3:51) - (-) - (-) - (-)
  - (-) - (5:06) 0:31 (5:37) - (-) - (9:00) - (-) - (11:28)
  0:39 (12:07)
  Dennis Nummelin Ängshagen Felst.
  0:48 (0:48) 0:50 (1:38) 0:38 (2:16) 8:31 (10:47) 1:06 (11:53) 4:46 (16:39) - (-)
  - (19:10) 0:53 (20:03) 1:13 (21:16) 2:17 (23:33) 2:08 (25:41) 4:30 (30:11) 0:53 (31:04)
  0:21 (31:25)
  Elliot Johansson Kallberg Ängshagen Felst.
  1:50 (1:50) 1:35 (3:25) 0:33 (3:58) 3:12 (7:10) 1:02 (8:12) - (-) - (11:54)
  1:42 (13:36) 1:27 (15:03) 3:10 (18:13) 4:17 (22:30) 1:54 (24:24) 3:02 (27:26) 1:12 (28:38)
  0:39 (29:17)
  Filip Ekholm Ransta Felst.
  1:05 (1:05) 0:41 (1:46) 0:32 (2:18) 3:30 (5:48) 1:03 (6:51) 3:30 (10:21) 0:41 (11:02)
  1:18 (12:20) 0:41 (13:01) 0:39 (13:40) 1:33 (15:13) - (-) - (18:32) 0:47 (19:19)
  0:14 (19:33)
  Fredrik Andersson Ransta Felst.
  1:08 (1:08) 0:40 (1:48) 0:33 (2:21) 3:29 (5:50) 1:03 (6:53) 3:43 (10:36) 0:45 (11:21)
  1:01 (12:22) 0:42 (13:04) 0:37 (13:41) 1:35 (15:16) - (-) - (18:34) 0:43 (19:17)
  0:07 (19:24)
  Hannes König Valla Felst.
  1:35 (1:35) 1:04 (2:39) 0:38 (3:17) 4:22 (7:39) 1:09 (8:48) 4:56 (13:44) - (-)
  - (16:07) 0:52 (16:59) 1:18 (18:17) 7:05 (25:22) 2:11 (27:33) 9:13 (36:46) 0:37 (37:23)
  0:08 (37:31)
  Isac Thand Ransta Felst.
  0:52 (0:52) - (-) - (-) - (-) - (-) - (-) - (-)
  - (-) - (-) - (-) - (-) - (-) - (-) - (-)
  - (34:15)
  Joel Bäckebo Ängshagen Felst.
  1:33 (1:33) 1:09 (2:42) 0:48 (3:30) 2:58 (6:28) - (-) - (-) - (-)
  - (-) - (7:49) 0:30 (8:19) - (-) - (11:47) - (-) - (14:07)
  0:32 (14:39)
  Kennet Klenz Ängshagen Felst.
  0:53 (0:53) 0:47 (1:40) 0:25 (2:05) 3:12 (5:17) 1:07 (6:24) 4:40 (11:04) - (-)
  - (13:46) 0:51 (14:37) 1:10 (15:47) 2:12 (17:59) 2:07 (20:06) 4:36 (24:42) 0:53 (25:35)
  0:20 (25:55)
  Samuel Ander Kila Felst.
  0:50 (0:50) 7:14 (8:04) 1:02 (9:06) - (-) - (-) - (-) - (-)
  - (-) - (-) - (-) - (-) - (-) - (-) - (14:37)
  0:18 (14:55)
  Simon Forssberg Valla Felst.
  Simon Lindfors Ängshagen Felst.
  1:08 (1:08) 31:39 (32:47) 7:37 (40:24) 3:09 (43:33) 1:01 (44:34) - (-) - (48:12)
  1:48 (50:00) 1:21 (51:21) 3:02 (54:23) 3:42 (58:05) 2:47 (1:00:52) 2:53 (1:03:45) 1:17 (1:05:02)
  0:32 (1:05:34)
  William Nilsson Eriksson Ängshagen Felst.
  11:24 (11:24) 1:11 (12:35) 7:42 (20:17) 3:05 (23:22) 0:58 (24:20) - (-) - (28:06)
  1:42 (29:48) 1:26 (31:14) 3:14 (34:28) 3:29 (37:57) 2:41 (40:38) 2:53 (43:31) 1:19 (44:50)
  0:41 (45:31)
  Yiping Deng Valla Felst.
  1:16 (1:16) 0:54 (2:10) 0:37 (2:47) 2:37 (5:24) 0:59 (6:23) 10:10 (16:33) - (-)
  - (18:23) 0:45 (19:08) 0:50 (19:58) 2:11 (22:09) 2:01 (24:10) 4:46 (28:56) 0:51 (29:47)
  0:10 (29:57)
  Albin Abrahamsson Åkra Ej start
  Dennis Jonsson Ransta Ej start
  Douglas Svensson Varmsätra Ej start
  Elend Haci Åkra Ej start
  Hampus Vinkler Rosén Ransta Ej start
  Philip Fågelsbo Lindman Åkra Ej start
  Tim Hagman Ängshagen Ej start

Skapad av MeOS 3.0.311: 2013-05-22 13:25:40