Hoppa till sidans innehåll

Jourlista


Karta över Gruvdammsrundan

 JOURLISTA 2021

Sträcka 1. Ökebron  - Silvköparen inklusive grillplats och toalett vid Hedvigs.

Vecka 20-22     Rainer Plog

Vecka 23-25     Britt-Lis Wallgren

Vecka 26-28     Britt Eriksson

Vecka 29-31     Johan Aspersand

Vecka 32-34     Nils-Erik Eriksson

Vecka 35-37     Lena Larsson

Vecka 38-40     Anna Norrbom

Sträcka 2. Silvköparen - Nötbo inklusive 2 vindskydd/ grillplats vid Olov Jons och toalett Oxbo

Vecka 20-22     Jörgen Dale`n

Vecka 23-25     Janne Ehnberg

Vecka 26-28     Josefin Bengtsson

Vecka 29-31     Gun Jansson

Vecka 32-34     Inger Olsson

Vecka 35-37     Rolf Ekman

Vecka 38-40     Sören Johansson

Sträcka 3. Nötbo - Södra änden Järndammen + toalett norra änden vid parkeringen och vid infart till  klubbstugan.

Vecka 20-22     Malin Hedberg

Vecka 23-25     Åsa Enlund

Vecka 26-28     Mats Eriksson

Vecka 29-31     Kennet Jansson

Vecka 32-34     Johan Engvall

Vecka 35-37     Tanja-Birgit Söderström

Vecka 38-40     David Söderström

 

Sträcka 4. Södra änden på Järndammen - Banelund  + toalett södra änden.

Vecka 20-22     Robert Alde´n

Vecka 23-25     Erika Gunnarsson

Vecka 26-28     Arne Johansson

Vecka 29-31     Peter Kraft

Vecka 32-34     Inger Lund

Vecka 35-37     Göran Larsson

Vecka 38-40     Anders Johansson

Sträcka 5. Oxbo - Gräskärret.

Vecka 20-22     Ingela Bengtsson

Vecka 23-25     Gun & Anders Millinger

Vecka 26-28     Evy Johansson

Vecka 29-31     Joakim & Karin Jansson

Vecka 32-34     Malin Ekman

Vecka 35-37     Mårten Källström

Vecka 38-40     Pernilla Bengtsson

  

Uppdaterad: 10 MAJ 2018 21:50 Skribent: Sven-Olov Pettersson
E-post: This is a mailto link
Våra sponsorer:
 
 Åkrahallen loggalit 
___________________________________
FriskaSala
Hittaut
VIKTIGT MEDDELANDE!
112app
SHE_165x165
  
 
 
 
 

Postadress:
Sala OK - Orientering
c/o Larsson, Hällby 102
73360 Västerfärnebo

Kontakt:
Tel: +46702834984
E-post: This is a mailto link

Se all info